5 Yıldızlı bir aile oteli olan Akka Antedon Hotel, deniz ile doğanın mükemmel bir uyum içinde birbirine kavuştuğu bir lokasyonda, sizlere renkli, eğlenceli ve dinlendirici bir ortam sunmaktadır. Ormanla çevrili Beydağları’nın yamacında yer alan ve ziyaretçilere asırlık ağaçlar arasında benzersiz bir ambiyans sunan doğal bahçesi, ferah ve kullanışlı odaları, farklı yaş gruplarından çocuklara yönelik olarak düzenlenmiş eğlenceli aktiviteleri, her damak tadına hitap eden konsept restoranları ve çok daha fazlası ile Antedon Hotel’de, ailenizle keyifli bir tatil geçirmek için ihtiyacınız olan her şey var… Bunlara ek olarak, lükse düşkün olanlar ise, villa konseptinde VIP hizmetlerin sunulduğu Akka Residence’ta ayrıcalıklı bir tatilin tadını çıkarabilirler.

Akka Antedon Hotel, aile oteli olmasının yanı sıra bir kongre oteli olarak da faaliyet göstermektedir. Otel bünyesindeki modern kongre salonlarında, çeşitli toplantı organizasyonlarınız için son derece kullanışlı ve konforlu bir ortam mevcuttur. Çeşitli geleneklere göre tasarlanmış konsept düğün organizasyonları da; düğün aktiviteleri için benzersiz bir ortam sunmaktadır.
Eğer eğlence, huzur, doğa, konfor ve lüksün bir araya geldiği özel bir tatil düşlüyorsanız, sizleri Antedon Hotel’e bekliyoruz…

Antalya’ya İlk Kez Geleceklere Tavsiyeler: Antalya Plajları

Antalya, yalnızca ülkemizin değil, dünyanın en çok ziyaret edilen kentlerinden bir tanesi. Kentin özellikle de yaz aylarında yapılacak tatillerde sık tercih edilmesinin başlıca sebepleri Akdeniz kıyısındaki doğa ile iç içe konumu, zengin bir yerel yemek kültürüne sahip olması, herkese hitap eden eğlence seçenekleri, tarihi mekânların ve doğal güzelliklerin çeşitliliği,ve tabii ki bu yazıya konu olan birbirinden güzel plajları. Antalya’ya ilk kez geleceklere farklı konularda tavsiyeler vereceğimiz serimizin ilk yazısında, sizlere öne çıkan Antalya plajlarından kısaca bahsedeceğiz...

Antalya’da kültürel yerleri gezerken dikkat edilmesi gereken bazı konular hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

• Ören yerlerine giderken açık olduğu gün ve saatleri resmi sitelerinden teyit etmeniz gerekebilir. Bazı günlerde kapalı olmaktadır. Önceden giriş bileti alabileceğiniz yerler için biletlerinizi planladığınız tarihe göre önceden almanızı öneririz.
• Bölgemizdeki camileri gezerken başınızı örtecek bir örtü, şal bulundurmanız gerekmektedir. Düzgün ve kapalı kıyafet giymeye dikkat etmek gerek. Camilere ayakkabı ile girilmemektedir. İsterseniz yanınızda çorap bulundurabilirsiniz.
• Müze vb tarihleri eserleri bulunduran yerleri gezerken eserlere kesinlikle dokunmamalı ve sizden uyulmasını istenen tüm kurallara uyulmalıdır (fotoğraf çekilmemesi vb). Müze ve tarihi yerlerin ziyareti için https://muze.gov.tr üzerinden e-bilet satın alınabilir.
• Doğa etkinliğine katılırken çevreyi kirletmemeye, ateşi yakmamaya ve belirlenmiş kurallara uymaya dikkat ediniz. Doğa gezisine asla bölgeyi tanıyan rehber olmadan tek başınıza katılmayın. Ekstrem aktivitelere katılmadan önce AFAD gibi özel kurumlara güzergâh ve aktivitelerin detaylarını bildirin.
• Ziyaret ettiğiniz yerlerde kamera kullanımı konusunda bulunan uyarı levhalarına dikkat edilmesi gerek.
• Türkiye’de alkollü içecekler sadece belirli mekânlarda içilebilir. Dışarıda (park, sokak, bahçe vb yerlerde) veya alkol satışı olmayan yerlerde içki içmek yasaktır.
• Türkiye’de 18 yaşından küçüklere alkol ve tütün ürünleri satılmaz.
• Türkiye’de kapalı mekânlarda tütün ürünlerinin tüketilmesi yasaktır.
• Kültür, tabiat varlıkları ve tarihi eserleri Türkiye’den çıkarmak suç ve hapis cezası uygulanmaktadır.

Spa & Wellness

Antedon Toplantı Salonları

Geri
İleri

Toplantı

İncele

Size Özel Teklifler

Akka Antedon Hotel, farklı ihtiyaç ve aktiviteler için hazırlanmış özel teklif paketleri ile her zaman yanınızda. Balayı, düğün, doğum günü, garden party gibi etkinlikler için sunduğumuz teklifler için, tıklayın!

İncele