AKKA Group Hakkında

AKKA Group faaliyetlerine kuruluşu 1978 yılına dayanan AKKA İnşaat Şirketi ile başlamıştır. Bugün faaliyetlerini AKKA Group çatısı altında toplayarak, inşaat, turizm, gıda, perakende sektöründe sahip olduğu şirketleri ile Ankara merkez olarak İstanbul ve Antalya’ da verdiği hizmetlerle büyümeye devam etmektedir.

AKKA Group turizm sektöründeki faaliyetlerini, turizm cenneti Antalya’ nın kalbi Kemer’ de 5 yıldızlı otelleri; AKKA Antedon ve AKKA Alinda ile birlikte 4 yıldızlı oteli AKKA Claros Otel ile sürdürmektedir. AKKA Antedon Hotel içerisinde 2011 yılında kurulan, VIP hizmet sunduğu, villa konsepti AKKA Residence ile AKKA HOTELS, tatil keyfini maksimuma çıkartan benzersiz olanakları ve kusursuz hizmet anlayışı ile tüm konuklarına unutulmaz tatil anıları yaşatmaktadır. 2014 yılında “En İyi Yönetilen Aile Oteli” ödülüne layık görülen AKKA Antedon Hotel’ in sihri; denizin doğa ile uyum içinde dans etmesinden gelir. Sizlere huzurlu ve dinlendirici bir ortam sunan AKKA Antedon, beş yıldızlı bir aile otelidir. Ormanla çevrili Beldibi Dağları’nın yamacında, size botanik bir tur sağlayacak dinlendirici bir bahçeye sahip, çocuklu ailelerin tatillerini daha yaşanabilir kılmak, onlara konfor ve kolaylığı sunmaktadır. AKKA Antedon Hotel, aile oteli olmasının yanı sıra bir “Kongre Oteli” dir. Modern kongre salonları ile toplantı organizasyonlarınız için uygunluk ve konforu bir arada barındırmaktadır. Çeşitli gelenekleri içinde barındıran konsept düğün organizasyonları ile de sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.. AKKA Group olarak her geçen gün tesislerimizde yenilikler yapıyoruz. Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın önceliklerini hedef ediniyor, hizmet odağımızın rotasını kusursuz memnuniyete çeviriyoruz. AKKA Group, sadık misafirlerimizin ve dürüst çalışanlarımızın destekleriyle gideren büyüyen ivme kazanan güçlü bir ailedir. Bu sektörde uzun vadeli hizmetleri ile yer almaya devam edecektir.

Otel Hizmet Politikamız

AKKA HOTELS çalışanları olarak biz; birbirimize, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve toplumumuza, hepimiz bu işletmede sürekli bir şekilde, istihdam güvencesini arttırmak için, işletmemizdeki KALİTE KONTROL, GIDA GÜVENLİĞİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMLERİ’ nin prensiplerinden yararlanarak, bütün pazarlarda başarılı bir şekilde rekabet edeceğimizi taahhüt ederiz.

Bu söz bizim için; Turizm Sektörü’nde en kaliteli hizmetlerin ve ürünlerin üretilmesinin ötesine geçer ve ;

AKKA HOTELS; Misafirlerine; rakiplerimizle olan rekabette bizi farklı kılacak çok iyi bir hizmet sunar, memnuniyet ve sadakat duyulan, tercih edilen oteller olmak konusunda sürekli gelişim gösterir.

AKKA HOTELS; Yönetimi, Kalite Politikasının kurumun her aşamasında anlaşılabilmesi için gerekli bilgilendirme çalışmalarını yapar.

AKKA HOTELS; Hizmet konsepti kapsamında, tesislerinde ağırladığı misafirlerin, hizmetin gerçekleşmesinde destek veren, aracı olan tüm kişi, kurum ve kuruluşların, bünyesinde çalışan personellerin memnuniyetlerini kazanabilmek için, uluslar arası kabul görmüş standartlara göre bütün şikâyet ve önerilerini alır, değerlendirir, mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturarak geri bildirimlerini yapar.

AKKA HOTELS; Sunduğu hizmetlerde %100 misafir memnuniyetini ön planda tutar. Misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefler, çeşitli araçlarla müşteri memnuniyetini ölçerek sunduğu hizmetleri sürekli geliştirir.

AKKA HOTELS; Çalışanlar arasında karşılıklı güveni, anlayışı ve iletişimi geliştirerek; bu inancın yaygınlaşmasını ve çalışanlarının işe ilişkin niteliklerinin artırılmasını ve iyileştirilmesi için eğitim çalışmalarına önem verir.

AKKA HOTELS; Toplam kaliteyi göz önünde bulundurarak ekip ruhunu ve grup çalışmasını geliştirir.

AKKA HOTELS; Fikir alışverişlerini kolaylaştırmak için bölümler arası daima iyi iletişim kurulmasını sağlar.

AKKA HOTELS; Çalışan arkadaşlarımıza ve toplumumuza sürekli temiz ve güvenli bir çevre sunar.

AKKA HOTELS; Potansiyel kazaları ortadan kaldırmak ve iş güvenliğini sağlamak için daima dikkatli olur.

AKKA HOTELS; Çalışanlarına daima gurur duyacakları bir iş ortamı sağlar.

AKKA HOTELS; Görev ve sorumluluklar arasında asla ayırım yapmaz.

AKKA HOTELS; Misafirlerimizin beklentileri doğrultusunda, hijyen kurallarına uygun ve güvenliği en üst düzeyde sağlanmış, uluslararası mutfağımızın en seçkin lezzetlerini, eğitimli personelimizle hazırlamak ve müşterilerine sunar.

AKKA HOTELS; Hijyen kurallarına uygun ve güvenliği en üst düzeyde sağlanmış, uluslararası mutfağımızın en seçkin lezzetlerini, eğitimli personelimizle hazırlar ve müşterilerine sunar.

AKKA HOTELS; Gıda Güvenliği tehlikelerinin tespit edilmesi, gıda üretim zincirinin izlenmesini ve sağlıklı tüketimin sağlanması için güncellenen ve uluslararası mevzuata uygun, güvenli seviyelerde hazırlanması ve sunulması için gerekli şartların belirlenmesini esas alan yapıdadır.

AKKA HOTELS; Yönetim Sistemleri ve misafir şikayetleri kapsamında yükümlü olduğu tüm yasal şartları yerine getirip, tüm yasal haklara uyarak hizmetini gerçekleştirir.

AKKA HOTELS; Etkili ve verimli yönetim sistemleri için, ihtiyaç duyulan yönetim kaynaklarını belirler ve tahsis eder.

AKKA HOTELS; Yukarıda anılan politikaların sürekli olarak gözden geçirilmesini ve günün şartlarına uygun olarak revize edilmesini taahhüt eder.

AKKA Antedon Hotel

AK-KA İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-AK-KA HOTELS ANTEDON ŞUBESİ

MERSİS NO 0011004063100020
ODA ANTALYA
SİCİL NO 81773
ADRES Beldibi Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi NO:81 Kemer/ANTALYA
FİRMA DURUMU TESCİLLİ AKTİF
VERGİ NO 011 004 0631
TÜRÜ ANONİM ŞİRKET
TSM ANTALYA TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TELEFON 2428249999
FAX 2428248231

AKKA Alinda Hotel

AK-KA İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-AK-KA HOTELS ALİNDA ŞUBESİ

MERSİS NO 0011004063100019
ODA ANTALYA
SİCİL NO 81772
ADRES KİRİŞ MAH.SAHİL CAD.NO:3 KİRİŞ KEMER ANTALYA
FİRMA DURUMU TESCİLLİ AKTİF
VERGİ NO 011 004 0631
TÜRÜ ANONİM ŞİRKET
TSM ANTALYA TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TELEFON 2428247130
FAX 2428247143

AKKA Claros Hotel

AK-KA İNŞAAT TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-AK-KA HOTELS CLAROS ŞUBESİ

MERSİS NO 0011004063100018
ODA ANTALYA
SİCİL NO 81774
ADRES KİRİŞ MAH.SAHİL CAD.12.SOKAK NO:1 KİRİŞ KEMER ANTALYA
FİRMA DURUMU TESCİLLİ AKTİF
VERGİ NO 011 004 0631
TÜRÜ ANONİM ŞİRKET
TSM ANTALYA TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TELEFON 2428247145
FAX 2428247143

AKKA Lush Hotel

AZADE NISA TURIZM INSAAT GAYRIMENKUL YATIRIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
AKKA HOTELS LUSH ŞUBESİ

MERSİS NO 0127040500500002
ODA İSTANBUL TİCARET ODASI
SİCİL NO 262693-5
ADRES KATİP MUSTAFA ÇELEBİ MH. SIRASELVİLER CD. NO:10, 34433, TAKSİM, BEYOĞLU, İSTANBUL
FİRMA DURUMU TESCİLLİ AKTİF
VERGİ DAİRESİ / VERGİ NO Kavaklıdere / 127 040 5005
TÜRÜ ANONİM ŞİRKET
TSM İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TELEFON +90 212 243 95 95
FAX +90 212 249 88 70

AKKA Suites Taksim

CEYKA GAYRIMENKUL TURIZM ISLETMECILIGI ANONİM ŞİRKETİ
AKKA HOTELS SUITES ŞUBESİ

MERSİS NO 0207098004100002
ODA İSTANBUL TİCARET ODASI
SİCİL NO 262689-5
ADRES KULOĞLU MH. AYHAN IŞIK SK. NO:11, 34433, TAKSİM, BEYOĞLU, İSTANBUL
FİRMA DURUMU TESCİLLİ AKTİF
VERGİ DAİRESİ / VERGİ NO Kavaklıdere / 207 098 0041
TÜRÜ ANONİM ŞİRKET
TSM İSTANBUL TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TELEFON +90 212 244 2019
FAX +90 212 244 2029

About AKKA Hotels

Akka Hotels, a leading name in tourism by AKKA Group, is welcoming guests at its five-star hotels Antedon and Alinda, and four-star hotel Claros, located in the heart of Antalya, Turkey’s most popular touristic destination. In addition, available within Antedon Hotel, Akka Residence villas provide VIP services for a privileged, luxury holiday experience. With its modern approach and customer-oriented philosophy, Akka Hotels aims to exceed its guests’ expectations in every aspect. Awarded each year by the most important institutions in the industry, Akka Hotels are constantly renewed and improved to make possible a better holiday experience for its guests from around the world. Growing with loyal guests and highly trained team of professionals, Akka Hotels keep setting the industry standarts in Turkey.

About AKKA Group

Established in 1978 with Akka Construction company, today Akka Group operates on a variety of sectors including tourism, contruction, food, and retail with its different companies. Based in Ankara, the Akka Group keeps growing with operations in major cities like İstanbul and Antalya.

AKKA Hotels

В сфере туризма компания AKKA Group осуществляет свою деятельность в одном из излюбленных мест отдыха туристов – Кемере; компании пренадлежит отель AKKA Antedon 5* звезд, отель AKKA Alinda 5* звезд, отель AKKA Claros 4* звезды. На территории отеля AKKA Antedon в 2011 году были построены виллы AKKA Residence, VIP концепция которых и безукоризненный сервис обещают подарить по-настоящему незабываемые впечатления.

Для AKKA Hotels особенно важны непрерывное стремление к новизне, искренность по отношению к отдыхающим, предвосхищение ожиданий гостей, безупречный сервис и исключительность предоставляемых услуг, что позволяет делать отдых по-настоящему незабывемым и уникальным.

AKKA Hotels непрерывно совершенствует качество услуг. Во главу угла мы ставим потребности гостей и работников, что и определяет основную цель нашей деятельности – соответствие ожиданиям наших гостей и их комфортное пребывание. Благодаря нашим постоянным гостям и преданным работникам сеть отелей AKKA Hotels стала одной большой семьей, единство которой крепнет каждый день, что позволяет компании укреплять свои позиции в данной сфере на долгие годы.

Компания AKKA Group начала свою деятельность в 1978 году в сфере строительства в качестве Строительной компании AKKA. На данный момент компания, главный офис которой находится в Анкаре, продолжает расширять свое присутствие в Стамбуле и Анталье, осуществляя свою деятельность как AKKA Group в сферах строительства, туризма, питания и розничной торговли.

На этой странице вы можете найти информацию об AKKA Group и о сети отелей AKKA Hotels , занимающих лидирующие позиции в сфере туризма.

Über AKKA Hotels

AKKA Hotels, die führende Marke im Tourismussektor der AKKA Group, setzt ihre Aktivitäten in den 5-Sterne-Hotels AKKA Antedon, AKKA Alinda und dem 4-Sterne-Hotel AKKA Claros fort. Darüber hinaus bietet die AKKA Residence, die 2011 im AKKA Antedon Hotel gegründet wurde, VIP-Service in der AKKA Residence. Mit seiner innovativen und aufrichtigen Managementphilosophie und seiner führenden Position in der Branche möchte AKKA Hotels seinen Gästen mehr bieten, als sie erwarten, und seinen Gästen unvergessliche Urlaubserinnerungen mit einzigartigen Einrichtungen und perfektem Service bieten.

AKKA Hotels, die jedes Jahr von den wichtigsten Institutionen der Branche ausgezeichnet werden, führen täglich Innovationen in ihren Einrichtungen durch, bestimmen die Prioritäten ihrer Gäste und Mitarbeiter als ihre Ziele und verwandeln den Weg des Service-Fokus in perfekte Kundenzufriedenheit. AKKA Hotels, eine starke Familie mit der Unterstützung ihrer treuen Gäste und ehrlichen Mitarbeiter, setzt ihre Aktivitäten mit ihrer führenden Position in der Branche mit ihren hochwertigen Dienstleistungen fort.

Über AKKA Gruppe

Akka Group wurde mit dem Zweig AKKA Bauunternehmen 1978 gegründet. Heutzutage sind die Firmen aus diversen Sektoren wie Bauunternehmen, Tourismus, Lebensmittel, Einzelhandel unter dem AKKA Group Dach versammelt. Der Hauptsitz befindet sich in Ankara, wobei die Dienstleistungen in Istanbul und Antalya weiterhin im Wachstum sind.